ALPERMAK

Firma Profilimiz

Firmamız 2009 yılında faaliyetlerine fason talaşlı imalat ve kalıp imalatı ile başlamıştır. Zaman içersinde fason parça imalatını bırakmış ve kalıp imalatına ağırlık vermiştir. Ağırlıklı olarak plastik kalıp imalatı yapan firmamız metal enjeksiyon kalıplarında da tecrübesini artırarak bugünlere gelmiştir. Artan müşteri talepleri neticesinde 2011 yılında ilk plastik enjeksiyon makinesi alınmış ve plastik parça üretimine başlanmıştır. Sonraki yıllarda yaptığımız yatırımlarla toplam 6 adet plastik enjeksiyon makinesi ile plastik üretimine devam etmekteyiz.
Firmamız kapasitesini artırmak ve müşterilerine daha kaliteli hizmet vermek adına 2021 yılında Kayapa Organize Sanayi Bölgesindeki 1.200 m² kapalı alana sahip yeni yerine taşınmıştır.

ALPERMAK olarak sürekli ve sağlıklı büyüme hedeflerimiz doğrultusunda yatırımlarımıza devam etmekteyiz.Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve dijital dönüşümü sağlayarak sürdürülebilir ve yalın bir üretim prosesi sağlamak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Firma olarak stratejimiz farklı sektörlere hizmet vermektir. Kalıp hane ve plastik üretimi olarak hizmet verdiğimiz sektörlerin çeşitliliği bize tecrübe kazandırmakta ve sektörel krizlerin doğurabileceği ekonomik sıkıntılara karşı daha dirençli olmamızı sağlamaktadır.
Hizmet verdiğimiz sektörlerden bazıları şunlardır;

• Otomotiv (yedek parça, after market ürünleri)
• Makine (çeşitli makine parça ve ekipmanları)
• Tarım ve Hayvancılık (tavuk kesimhane ekipmanları, büyükbaş hayvancılık ekipmanları)
• Mobilya (mobilya aksesuarları.)

Bugün itibariyle firmamız kalıp hanesinde; 2 adet CNC dik işlem merkezi, 2 adet dalma erozyon tezgahı, 1 adet kalıpçı freze tezgahı, 1 adet üniversal torna tezgahı ve diğer makine ve ekipmanlarla kalıp üretimine devam etmektedir.
Firmamız plastik bölümünde ise; 1 adet 80 Ton (150 gr), 1 adet 120 ton (250 gr), 1 adet 160 ton (350 gr), 1 adet 200 ton (450 gr), 1 adet 320 ton (900 gr), 1 adet 400 ton (1.500 gr) olmak üzere toplam 6 adet plastik enjeksiyon makinesi ile üretime devam etmektedir.

ALPERMAK

Teknoloji ve Zerafeti Buluşturuyoruz

15 + Yılı aşkın süredir üretimini yaptığımız ürünler ve verdiğimiz hizmetler ile siz değerli müşterilerimiz ile buluşuyoruz.

Patentli Ürün
0 +
Üretim
0 K+
Yılı Aşkın Tecrübe
0 +
Müşteri
0 +